Wczytuję dane...
Model: #PDS-II-70
Kod producenta: #PDS-II-70
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Besco
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Panel do kabiny nawannowej Duo Slide II 70

Stwórz własną kabiną prysznicową łącząc drzwi z Duo Slide II z panelem bocznym. 

Wymiary: 70 x 150 cm

Regulacja przyścienna

We wszystkich kabinach prysznicowych zastosowaliśmy profile, które dają Państwu możliwość zniwelowania nierówności ścian. Zakres regulacji został zaprojektowany w taki sposób, aby z jednej strony umożliwiał dostosowanie produktu do krzywizn ścian, a z drugiej ułatwiał optymalne wyregulowanie produktu względem wanny, brodzika czy posadzki.

Bezpieczne szkło hartowane

We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest często narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe marki Besco | Piramida są bardzo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu produktów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. W kabinie zastosowano szkło o grubości 6 mm.

Precyzyjne wykończenie

Wszystkie elementy kabin prysznicowych marki Besco | PMD Piramida zostały wykonane z najwyższą starannością. Precyzyjne wykończenie profili, zawiasów, uchwytów itp. z jednej strony wpływa niezwykle korzystnie na walory estetyczne produktów, z drugiej zaś zapewnia bezproblemową i bezpieczną eksploatację przez długie lata.

Cechy kabiny:

  • bezpieczne szkło 6 mm
  • profil chrom błysk
  • regulacja przyścienna - niwelacja nierówności ściany: 68 - 70 cm
  • uniwersalny model: Prawy/ Lewy montaż
 Do kompletowania z kabiną nawannową Duo Slide II 150x150 lub 170x150
Wybrane dla Ciebie