loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Szybka dostawa Ubezpieczenie przesyłki Fachowa porada Gwarancja zwrotu 60 dni

Parawany nawannowe

Oferujemy Państwu eleganckie parawany nawannowe, dzięki którym łazienka stanie się nie tylko bardziej funkcjonalna, ale także zyska nowy, oryginalny design. Elementy te szczególnie dobrze komponują się z wannami marki Besco, które zaliczają się do najbardziej ekskluzywnych produktów dostępnych w sklepie internetowym Pomysłowa Łazienka.

Każdy parawan na wannę wykonany jest z wysokiej jakości szkła hartowanego, które charakteryzuje się wyjątkową odpornością na czynniki mechaniczne i termiczne, co istotnie wpływa na poziom bezpieczeństwa podczas kąpieli. Może on występować w wersji 1-skrzydłowej, 2-skrzydłowej, bądź 3-skrzydłowej, dzięki czemu łatwo go dopasować do różnych modeli wanien. Jedną z największych korzyści z posiadania parawanu jest to, że dzięki jego obecności wanna może z powodzeniem spełniać także funkcję prysznica.

Parawan nawannowy Besco odznacza się też szerokim zakresem regulacji zawiasów, chromowanymi profilami, a także atrakcyjną ceną. Wysoka jakość, łatwość montażu i niski koszt sprawiają, że ten produkt cieszy się licznymi, pozytywnymi opiniami Klientów.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 52 / 52
ukryj filtrowanie produktów