Wczytuję dane...
Model: MONTBLANC.80.B/B
Kod producenta: MONTBLANC.80.B/B
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 99.00 PLN
Producent: Kerra
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Kabina półokrągła KERRA 80x80 Mont Blanc

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zaprojektowana została kabina natryskowa Mont Blanc wyróżniającą się elegancką stylistyką, jak również trwałą i niezawodną konstrukcją. Inspiracją do stworzenia tej kabiny był najwyższy szczyt Alp, Mont Blanc. Pragnęliśmy odzwierciedlić w naszym produkcie naturalne piękno i solidność tego majestatycznego masywu górskiego. Dodatkową inspiracją w stworzeniu tej kabiny była woda posiadająca trzy stany skupienia, doskonale opisująca tę kabinę . Kabina natryskowa Mont Blanc należy do rodziny kabin prysznicowych „Wodny Świat „ wyróżniających się eleganckim designem. Produkt nawiązuje do natury oraz gwarantuje trwałość, która zapewnia bez wątpienia komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wodny Świat stał się miejscem stworzenia naszej rodzimej polskiej marki KERRA do których należą kabiny prysznicowe Mont Blanc. Jakość, Zaufanie i Renoma naszej marki KERRA zostało wyróżnione dwukrotnie złotym medalem „ Dobra Marka „ w 2018 oraz 2020 roku. Dzięki naszemu 25 letniemu doświadczeniu w branży kabin prysznicowych jak również rozbudowanemu centrum logistycznemu jesteśmy w stanie zaspokoić gusta i oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dane techniczne:

  • Wymiary : 80 x 80 x 185 cm
  • Oryginalny design, który przede wszystkim pozwala wydobyć naturalne piękno Mont Blanc i zachować je w łazience przez wiele lat.
  • Dzięki regularnemu promieniowi R 55 kabinę można montować na wielu polskich i europejskich brodzikach jak również bezpośrednio na posadzce.
  • Ze względu na zastosowanie szyb z powłoką Easy Protect ułatwiliśmy utrzymanie kabiny w czystości.
  • Grube i mocne aluminiowe profile niczym masyw górski zespalają kabinę w mocną bryłę, a w związku z tym zapewniają bezpieczne i komfortowe użytkowanie.
  • Gruba hartowana szyba o grubości 8mm jest odporna na uderzenia i spełnia wymogi europejskiej normy bezpieczeństwa EN 12150-1:2000. W wyniku tego gwarantuje wysokie bezpieczeństwo podczas użytkowania.
  • Uszczelki piórowe i magnetyczne pozwalają utrzymać szczelność kabiny podczas kąpieli.
  • Oferujemy również profesjonalny serwis sprzedażowy i posprzedażowy. Dzięki rozwiniętej sieci serwisowej zapewniamy również szybką dostępność wszystkich elementów serwisowych kabiny i gwarantujemy szybkie i fachowe wsparcie.
  • Kabina stworzona w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2008. W związku z tym całemu procesowi produkcji i pakowania na każdym jego poziomie towarzyszy wieloetapowa kontrola jakości