loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Szybka dostawa Ubezpieczenie przesyłki Fachowa porada Gwarancja zwrotu 60 dni
Kod rabatowy

Rabat minus 5%

Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Polecamy

Sprawdź nas na allegro

Metal-Hurt

Wspieramy chore dzieci

Kupując u nas wspierasz leczenie i rehabilitację Nicolasa, Ksawerego oraz Brayana. 

Nicolas urodził się 16.11.2007r.
Kiedy miał 3 lata zdiagnozowano u niego autyzm. Dzięki intensywnej rehabilitacji, terapii behawioralnej, hipoterapii, delfinoterapii i zajęciom logopedycznym dziś Nico uczęszcza na zajęcia do szkoły integracyjnej. Nadal jednak potrzebuje wzmożonych zajęć terapeutycznych i intensywnego wspomagania rozwoju.

Ksawery i Brayan urodzili się 15.11.2011r., w 32 tygodniu ciąży, z wagą 1400g i 1050g.
Ksawery po niedotlenieniu i wylewach zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym, małogłowiem i torbielami lewej półkuli mózgu. Ksawcio codziennie uczęszcza na szereg zajęć terapeutycznych, rehabilitację, hydroterapię, basen, terapię ręki, w tym do dziennego ośrodka rehabilitacji.
Brayan, brat bliźniak Ksawcia, urodził się z licznymi torbielami leukomalacyjnymi, rozmiękaniem istoty białej mózgu i poszerzającymi się komorami. Dzięki wzmożonej rehabilitacji Bryan nie odbiega od swoich rówieśników, jednak zmaga się z kwasicą metaboliczną. Bliźniacy urodzili się z wrodzonym brakiem odporności, poza tym obaj cierpią na astmę oraz liczne współistniejące choroby.

Pomimo przeciwności losu chłopcy są wesołymi i kochanymi dziećmi, którym ich rodzice chcą zapewnić jak najlepszą przyszłość. Intensywna rehabilitacja i odpowiednie leczenie mogą ich do tego znacznie przybliżyć. Dlatego postanowiliśmy wspomóc chłopców w realizacji marzeń przekazując im część dochodu z naszych aukcji.