EAN: 5908212024683
Kod producenta:
NDA_001W
Producent:
Deante
Odkryj nowy wymiar komfortu podczas codziennych rytuałów higieny dzięki Elastycznemu Wężowi Prysznicowemu Premium. Ten zaawansowany produkt doskonale łączy w sobie funkcjonalność, wytrzymałość i nowoczesny design, sprawiając, że każda kąpiel staje się niezapomnianym doznaniem. Nasz wąż prysznicowy został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie wysoką jakość oraz praktyczne rozwiązania.
Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, wąż jest odporny na korozję i uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje jego długowieczność. Rozciągliwy, podwójnie pleciony rodzaj oplotu sprawia, że produkt jest wyjątkowo elastyczny, dzięki czemu dopasowuje się do każdej potrzeby użytkownika. Niezależnie od długości czy rodzaju prysznica, nasz wąż zapewni Ci pełen komfort użytkowania.
Zaawansowany system Anti-Twist skutecznie zapobiega skręcaniu się węża, co zwiększa jego trwałość i ułatwia codzienne korzystanie. Nie musisz już tracić czasu na denerwujące plątanie czy prostowanie węża po każdej kąpieli. System ten nie tylko wydłuża żywotność produktu, ale również sprawia, że użytkowanie staje się niezwykle wygodne.
Wąż wyposażony jest w reduktor przepływu wody o wydajności 6 litrów na minutę. Takie rozwiązanie pozwala na ekonomiczne korzystanie z wody, co ma istotny wpływ na zmniejszenie rachunków oraz ochronę środowiska. Dzięki temu, Nasz wąż prysznicowy jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka oszczędności bez utraty komfortu.
Dzięki zastosowaniu mosiężnych końcówek o standardowym wymiarze 1/2'', wąż doskonale pasuje do większości baterii i głowic prysznicowych dostępnych na rynku. Jego montaż jest niezwykle prosty i szybki, co dodatkowo zwiększa satysfakcję z zakupu. Wybierając nasz produkt, zyskujesz nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo, potwierdzone 10-letnią gwarancją.
Wysokość: 210mm
Szerokość: 50mm
Gwarancja: 10
Długość: 170mm
WĄŻ - Długość [mm]: 2000
WĄŻ - Anti-twist: 1
WĄŻ - Rodzaj oplotu: rozciągliwy, podwójnie pleciony
WĄŻ - Materiał oplotu: stal nierdzewna
WĄŻ - Wykończenie: stal
WĄŻ - Końcówka przy baterii - rodzaj: heksagonalna
WĄŻ - Końcówka przy baterii - wymiar: 1/2''
WĄŻ - Końcówka przy słuchawce - rodzaj: stożkowa
WĄŻ - Końcówka przy słuchawce - wymiar: 1/2''
WĄŻ - Materiał końcówki: mosiądz
WĄŻ - Reduktor przepływu wody [l/min]: 6