EAN: 5907791161093
Kod producenta:
COV_711D
Producent:
Laveo
Odkryj nowy wymiar elegancji z odpływem liniowym Ronda BlackLine, stworzonym z myślą o nowoczesnych łazienkach, które łączą w sobie styl i funkcjonalność. Ten stylowy odpływ liniowy o długości 100 cm to idealny dodatek do każdego wnętrza, który nie tylko zapewnia niezawodne działanie, ale także podkreśla estetykę Twojej przestrzeni kąpielowej.
Zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, odpływ Ronda BlackLine charakteryzuje się wykończeniem w klasycznej czerni, która pasuje do wnętrz w każdym stylu. Niezależnie od aranżacji Twojej łazienki, ten odpływ z pewnością przyciągnie uwagę swoim minimalistycznym i eleganckim wyglądem.
Technologia użyta w produkcji odpływu Ronda nie pozostawia miejsca na kompromisy. Dzięki przepustowości 50 l/min, zapewnia błyskawiczne odprowadzanie wody, gwarantując bezpieczeństwo przed zalaniem. Wyposażony w syfon czyszczony od góry, osadnik zanieczyszczeń oraz sitko zabezpieczające syfon, zawsze będzie działał bez zarzutu i zapewni czystość oraz higienę na najwyższym poziomie.
Nie musisz już martwić się o skomplikowaną instalację. Montaż odpływu jest dziecinnie prosty dzięki nóżkom poziomującym, które umożliwiają dostosowanie wysokości w zakresie od 70 mm do 90 mm. Rozmiar przyłącza 40/50 mm oferuje elastyczność dopasowania do różnych systemów kanalizacyjnych, co czyni go wyjątkowo wszechstronnym rozwiązaniem.
Zachwyć się nowym standardem komfortu i stylu w swojej łazience. Wybierając odląd z serii Ronda, inwestujesz w produkt najwyższej jakości, który przetrwa próbę czasu i będzie służył przez lata, zapewniając doskonałe działanie i styl, który zachwyci każdego. Zainwestuj w solidność i elegancję z Ronda BlackLine!
Seria: Ronda
Kod: COV 711D
Wykończenie: Czarne
Sposób montażu odpływu: Podłogowy
Długość odpływu: 1000 mm
Min. wysokość: 70 mm
Max. wysokość: 90 mm
Wysokość zabudowy: 58 mm
Rozmiar przyłącza: 40/50 mm
Przepustowość: 50 l/min
Syfon czyszczony od góry: Tak
Osadnik zanieczyszczeń: Tak
Sitko zabezpieczające syfon: Tak
Nóżki poziomujące: Tak