Wczytuję dane...

120x70 cm ( 21 produktów )

Wanna prostokątna 120x70 cm

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się komfortowe, praktyczne wyposażenie do łazienki, które korzystnie prezentuje się pod względem wizualnym. Na uwagę zasługuje między innymi wanna prostokątna o wymiarach 120x70 cm. Jest ona dedykowana przede wszystkim niewielkim łazienkom, w których liczy się wygoda i dobry styl. Wanna 120x70 cm została wykonana ze śnieżnobiałego akrylu, który pokryto specjalną powłoką antybakteryjną. Produkt cieszy się uznaniem i pozytywnymi opiniami wśród klientów, ponieważ wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym różnego rodzaju zarysowania, a także nie ulega żółknięciu i długo utrzymuje pożądaną temperaturę wody. 

Wanna prostokątna 120x70 cm występuje w zestawie z praktycznymi dodatkami, takimi jak automatyczny syfon czy zestaw montażowy. Akcesoria są już wliczone w koszt zakupu. W wannie można wiercić otwory bez ryzyka uszkodzenia.

 

Cechy charakterystyczne wanny 120x70

Oferowana niewielka wanna akrylowa 120x70 cm jest doskonałą propozycją zwłaszcza do przytulnych łazienek, w których kładzie się nacisk na komfort i funkcjonalność. Wanna została wyprodukowana przez polską firmę Polimat, która cieszy się wyłącznie pozytywnymi opiniami w branży. Produkt dostępny jest u nas w atrakcyjnej cenie i objęty 10-letnim okresem gwarancji.

Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych wanien akrylowych dostępnych w naszym asortymencie.

 

Co nas wyróżnia?

Zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę, przystępny cennik oraz terminową realizację zamówienia. Zapraszamy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów