Wczytuję dane...

180x80 cm ( 76 produktów )

Wanna prostokątna 180x80 cm

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy kompleksowe wyposażenie do łazienki. W bogatym asortymencie znajduje się wanna prostokątna w rozmiarze 180x80 cm, która ze względu na swój prosty i minimalistyczny design, sprawdzi się zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej łazience.

Zalety prostokątnej wanny akrylowej

Oferowana wanna 180x80 cm wykonana jest z wysokiej jakości akrylu, który umożliwia utrzymanie pożądanej temperatury wody przez długi czas. Produkt posiada też specjalną powłokę antybakteryjną, wykazuje wysoką odporność na różnego rodzaju zarysowania, nie żółknie, a także łatwo poddaje się czyszczeniu.

Wyposażenie łazienkowe od najlepszych producentów

Wanna prostokątna w rozmiarze 180x80 cm dostępna jest w naszym sklepie internetowym w przystępnej cenie, w której zawarty jest już koszt syfonu. Prezentowana wanna akrylowa pochodzi od sprawdzonych producentów, takich jak Besco czy Polimat. Firmy te cieszą się uznaniem w branży wyposażenia łazienkowego, a także wieloma pozytywnymi opiniami wśród klientów.

Udane zakupy w korzystnej cenie

Dodatkową zachętą do zakupu prostokątnej wanny akrylowej 180x80 cm jest 10-letni okres gwarancyjny, jakim jest ona objęta. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i sprawdzenia pozostałego asortymentu wanien akrylowych. Oferujemy szybkie, wygodne zakupy, korzystny cennik, a także fachową obsługę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów