Wczytuję dane...

180x85 cm ( 4 produktów )

Wanna prostokątna 180x85 cm

Wanna prostokątna występująca w rozmiarze 180x85 cm to jedna z propozycji zawartych w rozbudowanej ofercie naszego sklepu internetowego. Jest to podstawowy element wyposażenia łazienkowego, który wyróżnia się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz trwałością. Wanna powstała z akrylu, który nie tylko podwyższa komfort użytkowania, ze względu na długie utrzymywanie temperatury wody, ale także korzystnie prezentuje się pod względem wizualnym.

Wanna do komfortowej łazienki

Produkt występuje w komplecie z syfonem, stelażem, nogami wanny i elementami montażowymi. Rozmiar 180x85 cm sprawia, że oferowana prostokątna wanna akrylowa sprawdzi się przede wszystkim w przestronnych pomieszczeniach łazienkowych, zarówno tych zaprojektowanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Wanna akrylowa na lata

Oferowana wanna łazienkowa jest dostępna w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie. Szybka realizacja zamówienia również jest dużym atutem, ponieważ zwykle nie przekracza 5 dni. Wanna akrylowa 180x85 cm pochodzi od sprawdzonego producenta, jakim jest firma Besco i objęta 10 letnim okresem gwarancyjnym. Z tego względu cieszy się wieloma pochlebnymi opiniami wśród klientów. Zapraszamy na udane zakupy: zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz korzystny cennik. Zachęcamy do sprawdzenia oferty pozostałych wanien akrylowych dostępnych w naszym asortymencie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów