Wczytuję dane...

190x80 cm ( 4 produktów )

Wanna prostokątna 190x80 cm

W różnorodnym asortymencie naszego sklepu internetowego dostępna jest wanna prostokątna w rozmiarze 190x80 cm, dedykowana przede wszystkim przestronnym pomieszczeniom łazienkowym. Jest to produkt akrylowy, posiadający specjalną powłokę antybakteryjną, wyróżniający się wysoką odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, w tym zarysowania czy zadrapania. Oferowana wanna akrylowa wyróżnia się przystępną ceną, w której zawiera się już koszt syfonu automatycznego oraz elementów montażowych. Jeśli zakupią Państwo ten produkt, dodatkową korzyścią, obok przystępnego cennika, będzie z pewnością błyskawiczna realizacja zamówienia, który ma miejsce w ciągu 24 godzin.

Dodatkowe udogodnienia wanny

Prezentowana prostokątna wanna akrylowa 190x80 cm posiada uniwersalne boki obudowy, co stwarza różne możliwości jej ustawienia. Klient zyskuje w ten sposób większą swobodę aranżacyjną. Wanna pasuje zarówno do klasycznych pomieszczeń łazienkowych, jak i tych zaprojektowanych w bardziej nowoczesnym stylu.

Dlaczego my?

Oferowana wanna akrylowa 190x80 cm to produkt firmy Polimat, która objęła go 10-letnią gwarancją. Wśród praktycznych zalet wanny warto wymienić łatwość czyszczenia, a także sprawny montaż. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej atrakcyjnej oferty pozostałych wanien akrylowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie oraz opinie, a także w każdej chwili służymy fachowym wsparciem.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów