Wczytuję dane...

190x90 cm ( 19 produktów )

Wanna prostokątna 190x90 cm

Polecamy Państwa uwadze wysokiej jakości produkty firmy Polimat, które można kupić w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie. Jest wśród nich wanna prostokątna, występująca w rozmiarze 190x90 cm, przeznaczona głównie do przestronnych łazienek.

Korzyści płynące z posiadania wanny akrylowej

Wśród cech charakterystycznych tego produktu należy wymienić wysoką odporność na zarysowania oraz żółknięcie, łatwość utrzymania w czystości, sprawny montaż, a także możliwość wiercenia otworów w wannie. Prezentowana wanna jest u nas dostępna w komplecie ze wszystkimi elementami montażowymi oraz z syfonem automatycznym. Koszt tych dodatków wlicza się do ceny zakupu.

Zakup do pomysłowej łazienki

Prostokątna wanna akrylowa o wymiarach 190x90 cm została wykonana z wysokiej jakości akrylu, który nie tylko atrakcyjnie prezentuje się w łazience, ale także przyczynia się do utrzymywania przez długi czas pożądanej temperatury wody.

Gdzie szukać wanny akrylowej?

W naszym sklepie internetowym zapewniamy korzystny cennik, błyskawiczną realizację zamówienia, a także profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie zakupu. Zachęcamy do sprawdzenia oferty pozostałych wanien akrylowych dostępnych w naszym asortymencie!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów