Wczytuję dane...

Nośniki do brodzików

Jak zamontować w łazience brodzik głęboki i wysoki? W tym celu stosuje się nośnik do brodzika, który stanowi jego solidną postawę. Wśród propozycji sklepu internetowego Pomysłowa Łazienka znajduje się uniwersalny nośnik styropianowy do brodzika, który pozwala go wypoziomować, a przede wszystkim atrakcyjnie ozdobić za pomocą płytek w formie mozaiki. Chcesz poznać inne zalety, jakie oferują nośniki styropianowe do brodzików? Zapraszamy do kontaktu.

Nośnik brodzika ze styropianu - lekki, odporny i trwały

Nośnik brodzika wykonany ze styropianu (zamiast stelaża) ma wiele zalet. Wykazuje właściwości akustyczne i termoizolacyjne, dzięki czemu długo utrzymuje ciepło i tłumi odgłos kropli wody spadających na powierzchnię brodzika. Co więcej, jest odporny na działanie wilgoci oraz namnażanie się pleśni i grzybów. Podstawa brodzika wykonana ze styropianu umożliwia ukrycie elementów montażowych, takich jak rury czy syfon, nadając wnętrzu elegancki i stylowy wygląd. Równomierne podparcie rantów brodzika i jego środkowej powierzchni zapewnia bezpieczeństwo i stabilność. To wszystko sprawia, że nośnik do brodzika sprawdza się znacznie lepiej niż obudowa z cegły lub płyt gipsowo-kartonowych podatnych na zawilgocenie. Wśród naszych propozycji znajdziesz uniwersalne nośniki styropianowe do brodzików kwadratowych lub prostokątnych, które dopasujesz do konkretnego rozmiaru. Zapraszamy do zakupów!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.