Wczytuję dane...

100 cm ( 44 produktów )

Ścianki Prysznicowe 100cm

Duża łazienka wymaga obszernej przestrzeni przeznaczonej do kąpieli. Tę oferują ścianki prysznicowe 100 centymetrów, które możesz kupić w konkurencyjnej cenie w sklepie internetowym Pomysłowa Łazienka. Jeśli zatem remontujesz mieszkanie i szukasz rozwiązań, które urozmaicą aranżację, to szyba prysznicowa 100 cm z pewnością spełni Twoje oczekiwania

Ścianki prysznicowe 100 cm z oryginalnym wzorem

Masz dość swojej starej łazienki i marzy Ci się nowoczesna przestrzeń z nietypowym prysznicem? Zamiast tradycyjnej kabiny prysznicowej możesz postawić na szyby do kabiny prysznicowej, wyposażone w specjalne drzwi prysznicowe. Co zyskasz? Komfort - ścianki prysznicowe są łatwe do utrzymania w czystości, choćby dlatego, że nie mają zakamarków, w których gromadzą się zanieczyszczenia. Hartowane szkło o odpowiedniej grubości, transparentne lub z oryginalnym wzorem, zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo. Modele naszych szyb prysznicowych można zamontować samodzielnie, bezpośrednio na posadzce lub na brodziku.

Narożne ścianki do kabiny prysznicowej walk in

Szeroki wybór - to wyróżnia nasz sklep online z akcesoriami do łazienki. Szklane ścianki prysznicowe 100 cm oferujemy w rozmaitych rodzajach dopasowanych do potrzeb klientów. W Pomysłowej Łazience kupisz szyby prysznicowe 90 cm: wolnostojące, walk in, giętkie, narożne, z brodzikiem lub bez, ruchome. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów