loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Szybka dostawa Ubezpieczenie przesyłki Fachowa porada Gwarancja zwrotu 60 dni

Ścianki Prysznicowe 140cm

Chcesz pomysłowo urządzić łazienkę? Zrobisz to tylko w sklepie internetowym… Pomysłowa Łazienka! U nas znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria, w tym ścianki prysznicowe 140 cm oraz drzwi prysznicowe, dzięki którym zaaranżujesz kąpielową przestrzeń łatwo, szybko i bez uciążliwych wizyt ekip remontowych. Wszystko za sprawą łatwego montażu, który nie sprawi trudności nawet laikowi. Szyba prysznicowa 140 cm, kupiona u nas online, to gwarancja dobrze wydanych pieniędzy.

Ścianki prysznicowe 140 cm - nowoczesna aranżacja łazienki

Szukasz akcesoriów do łazienki, które przetrwają wiele lat? Już je znalazłeś! W naszym asortymencie znajdują się ścianki do kabiny prysznicowej 140 cm, które są: trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także bezpieczne dzięki zastosowaniu specjalnego, hartowanego szkła, uniwersalne, dzięki możliwości zamontowania zarówno w narożniku, jak i przy ścianie czy na środku łazienki, eleganckie i nowoczesne za sprawą szklanej, przezroczystej lub matowej szyby, łatwe do utrzymania w czystości dzięki systemowi easy clean. 

Bogaty asortyment Pomysłowej Łazienki

Jakie szyby do kabiny prysznicowej 140 cm znajdziesz w naszej ofercie? Dopasowane do Twoich potrzeb, czyli: gięte, ruchome, narożne, wolnostojące, walk in, do zamontowania z brodzikiem lub bez. Te wszystkie zalety i możliwości oferowane przez ścianki prysznicowe 140 cm, sprawiają, że ich zakup to opłacalna inwestycja na wiele lat.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 14 / 14
ukryj filtrowanie produktów