Wczytuję dane...

90 cm ( 35 produktów )

Ścianki Prysznicowe 90cm

Lubisz czuć się swobodnie podczas wieczornego prysznica? Postaw na duże i komfortowe ścianki prysznicowe 90 cm, które sprawdzą się w nowocześnie zaaranżowanej łazience. Szyba prysznicowa 90 cm, wyposażona w drzwi prysznicowe, jest nie tylko łatwa do utrzymania w czystości, ale jednocześnie elegancka i modna. Chcesz mieć łazienkę, w której zrelaksujesz się po ciężkim dniu pracy mimo braku wanny? Z asortymentem sklepu Pomysłowa Łazienka to możliwe!

Szyba prysznicowa 90 cm, o której marzysz

Ścianki prysznicowe rozmaitego typu, które znajdziesz w naszej ofercie, są wykonane z trwałego i odpornego na zniszczenie, hartowanego szkła. Dzięki temu są bezpieczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W zależności od potrzeb gwarantujemy ścianki prysznicowe 90 cm: wolnostojące, walk in, bez brodzika lub z brodzikiem, narożne, gięte, ruchome. 

Pomysłowa łazienka to czysta łazienka

Bogaty wybór szyb prysznicowych 90 cm sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy nieco bardziej innowacyjnych rozwiązań mogą postawić ściankę prysznicową na środku łazienki, a zwolennicy tradycyjnych aranżacji przeciwnie, ustawią szybę do kabiny prysznicowej w narożniku. Każdy z nich będzie cieszył się z czystej, zadbanej i komfortowej łazienki - wszystko dlatego, że szklane ścianki prysznicowe 90 cm takich marek, jak Rea, Deante, Invena nie wymagają wielogodzinnego czyszczenia. Możesz się o tym przekonać, czytając opinie użytkowników i kupując szyby do kabiny prysznicowej w naszym sklepie online.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów