Wczytuję dane...

110x70 cm ( 8 produktów )

Wanna prostokątna 110x70 cm

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się funkcjonalne i komfortowe wyposażenie łazienkowe. Na szczególną uwagę zasługuje ekskluzywna wanna prostokątna w rozmiarze 110x70 cm. Jest ona dostępna w korzystnej cenie i występuje w zestawie z automatycznym syfonem oraz zestawem montażowym. Te dodatkowe elementy wliczają się w całkowity koszt zakupu.

 

Wanna do eleganckiej łazienki

Oferowana wanna prostokątna 110x70 cm pochodzi od zaufanego producenta, firmy PMD Piramida i jest objęta 10-letnim okresem gwarancyjnym. Produkt cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami wśród klientów, ponieważ wykazuje wysoką odporność na zarysowania, jest odporny na żółknięcie, a także posiada elegancki, śnieżnobiały kolor. Wanna prostokątna wykonana jest z wysokiej jakości akrylu i pokryta specjalną powłoką antybakteryjną. Produkt posiada wszelkie niezbędne atesty oraz certyfikaty zgodności z normami. Dodatkowym atutem wanny prostokątnej 110x70 cm jest długi czas utrzymywania temperatury wody.

Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych wanien akrylowych dostępnych w naszym asortymencie.

 

Nasze atuty

Zapewniamy fachowe wsparcie na każdym etapie zakupów, a także oferujemy przystępny cennik i realizację zamówienia na czas.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów