Wczytuję dane...

80 cm ( 15 produktów )

Ścianki Prysznicowe 80cm

Chcesz wnieść nieco nowoczesności do swojej łazienki? Postaw na ścianki prysznicowe 80 cm, dzięki którym stworzysz kącik prysznicowy także bez klasycznego brodzika. Prosta, ale elegancka, nowoczesna, a jednak praktyczna i funkcjonalna - taka jest szyba prysznicowa 80 cm, którą możesz kupić online w sklepie pomysłowałazienka.pl. Dzięki nam łazienkę zaaranżujesz… z pomysłem!

 

Twoja łazienka może być inna niż wszystkie

Szklane ścianki prysznicowe 80 cm można postawić zarówno w narożniku, jak i na samym środku łazienki. Szklane elementy przytwierdza się do ściany lub podłogi przy pomocy specjalnych profili - dzięki temu montaż jest szybki i prosty. Odpowiednio grube, hartowane szkło gwarantuje bezpieczeństwo. Brak zakamarków, w których mogłyby gromadzić się zanieczyszczenia, sprawia, że sprzątanie zajmie Ci znacznie mniej czasu, który poświęcisz na inne czynności. W naszym asortymencie znajdziesz drzwi prysznicowe oraz szyby prysznicowe 80 cm różnego typu: wolnostojące, walk-in czyli modele bez brodzika, narożne, gięte, ruchome.

 

Ścianki prysznicowe 80 cm to kąpiel w komfortowych warunkach

Nie trzeba mieć w domu prywatnego SPA, by zrelaksować się w trakcie wieczornej kąpieli. W małych łazienkach prysznic, wyposażony w szyby do kabiny prysznicowej, będzie idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu znajdziesz chwilę czasu tylko dla siebie. Szczelna szyba prysznicowa 80 cm, dzięki której woda nie wydostaje się na zewnątrz, to zakup wart każdych pieniędzy. Może chcesz się o tym przekonać?

Sortuj według:
Wyświetl po produktów